Hamilton: Her zaman kendinizi geliştirebilirsiniz

Lewis Hamilton her zaman kendisini geliştirebileceğini inandığını ve 2017’deki performansının üstüne koymak istediğini söyledi.

Hamilton: Her zaman kendinizi geliştirebilirsiniz Formula1

Geçen sene geriden gelip şampiyon olan İngiliz pilot, Mercedes’in harika bir araç üreterek kendisini yardım ettiğini ve 2018’de çok daha iyi olmaların gerektiğini de ekledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hamilton şöyle konuştu.

“geçen sene genel olarak harika bir sezondu, ama kesinlikle kusursuz değildi.

“Hala geliştirebileceğimiz çok nokta var. Ben 9 Valtteri ise 3 yarış kazandı. Takvimde 20 yarış var ve biz hepsinde kazanmayı kendimize hedef olarak koyuyoruz.

“Güzel olan şey ise her zaman gelişmenin mümkün olduğunu düşünüyorum. Sezon başında iniş çıkışlarımız oldu, ama sonrasında istikrarlı şekilde çok güzel sonuçlar alarak şampiyonluk kazandık. Takımımla gurur duyuyorum.

“2018’de McLaren’in Renault motoruyla birlikte zirveye yaklaşacağını düşünüyorum. Red Bull ve Ferrari de yine çok hızlı olacaklardır. Önümüzde uzun ve keyifli bir sezon olacak.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.