Brown: Alonso – Hamilton mücadelesini görmek isterim

Zak Brown, Fernando Alonso ile Lewis Hamilton’ın bir kez daha pist üstünde mücadele ettiğini görmek istediğini ve bunun için de çok çalıştıklarını söyledi.

Brown: Alonso – Hamilton mücadelesini görmek isterim Formula1

Geride kalan yıllarda rekabetçi olmaktan uzak kalan McLaren takımı, 2018’de Renault motoruyla daha iyi sonuçlar almayı hedefliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Brown şöyle konuştu.

“Fernando ile Lewis arasındaki mücadeleyi tekrar görmek için sabırsızlanıyorum.

“Bu sene iyi bir araç üretip üst sıralarda rekabetçi olmaya çalışacağız. Alonso bunu uzun yıllardır bekliyor ve kendisini bu projeye tamamen adamış durumda.

“2007’de çok yetenekli iki pilotun birbirini yenmek için verdiği mücadeleyi izlemiştik. Şimdi ikisi de çok daha tecrübeli ve olgunlar. Onların şampiyonluk savaşı vermesi spor için harika bir gelişme olurdu.

“Stoffel de oldukça yetenekli bir pilot ve onun da bu sene kendisini çok daha iyi şekilde göstereceğini düşünüyorum. Önümüzde uzun bir yıl olacak ve tekrar kazanmak için her şeyimizle savaşıyoruz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.