Gasly sorunsuz hafta sonundan dolayı mutlu

Pierre Gasly, testlerin ilk haftasının sorunsuz geçmesinden dolayı çok mutlu olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini söyledi.

Gasly sorunsuz hafta sonundan dolayı mutlu Formula1

Tüm takımlar içinde en çok tur atan ekip olan Toro Rosso, Honda motoruyla hiçbir sorun yaşamamış ve rekabetçi bir iş yapmıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gasly şöyle konuştu.

“Bizim için gerçekten çok pozitif bir haftayı geride bıraktık.

“Motor ile ilgili hiçbir sorun yaşamadık ve bunu da sezonun sonuna kadar sürdürmek istiyoruz. Bu konuda da oldukça ümitliyiz.

“Perşembe günü özellikle belli bölümlerde hava çok güzeldi ve araçla ilgili birçok şey öğrenmeyi başardık. Yine de hala anlamamız gereken çok konu var.

“Toro Rosso ve Honda iyi bir paket ortaya çıkarmak için çok sıkı çalışıyorlar. Bunun da karşılığını şu ana kadar aldığımızı söylemeliyim. İki ekibin de amacı aynı. Güzel, başarılarla dolu bir sezon geçirebilmek.

“Umarım işler bu şekilde gitmeye devam eder ve sezon içinde de gelişerek iyi bir yere gelebiliriz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.