Tost: Orta sıralardaki liderliği hedefliyoruz

Franz Tost, Honda motorunun kendilerini orta sıralarda zirveye çıkarabilecek durumda olduğuna inandığını ve sezon içinde bunu başarmak istediklerini söyledi.

Tost: Orta sıralardaki liderliği hedefliyoruz Formula1

Testlerde dayanıklılık olarak çok iyi bir iş yapan Honda motoru performans olarak da gelişirken, yine de çoğu kişi tarafından şüpheyle takip ediliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tost şöyle konuştu.

“Honda motoru ile yarışacağımız için çok mutluyuz. Kış döneminde gerçekten harika bir iş yaptılar.

“Bize çok iyi paket vereceklerine eminim. Sene içinde de gelişerek diğer rakipleri ile arasındaki farkı kapatacaklarına inanıyorum.

“Her şeyi bir araya getirirsek rekabetçi bir araçla orta sıraların zirvesinde yer alabileceğimizi düşünüyorum. Herkes bunun için çok sıkı şekilde çalışıyor.

“İki pilotumuza da güveniyoruz. Geçen yıldan önemli bir tecrübeleri var ve artık her şeylerini piste döküp takımın gelişimine yardım edecekler.

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.