Vettel: Hamilton ile şakalaşabiliyoruz

Sebastian Vettel, Avustralya Gp’sinde Hamilton’ın sıralama turlarının ardından yaptığı açıklamaların şaka olduğunu söyledi.

Vettel: Hamilton ile şakalaşabiliyoruz Formula1

Hamilton da Alman pilota yüzündeki “gülümsemeyi silmek için bekliyordum” şeklinde yaptığı konuşmanın şaka olduğunu belirtmişti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vettel şöyle konuştu.

“Lewis bana basın toplantısının ardından şaka yaptığını söyledi ve ona inanıyorum.

“İkimiz de böyle şeyleri büyütmeyecek ve birbirimizle şakalaşabilecek kadar olgun insanlarız. Bunlar bence gayet güzel şeyler.

“Farklı insanlar olsak da amacımız aynı ve kazanmak istiyoruz. Tutku ile savaşıp günün sonunda galip gelmek için herkes elinden geleni yapıyor.

“Geçen sene Bakü’deki yarış dışında hiçbir sorunumuz olmamıştı ve gayet saygı çerçevesinde yarışabiliyorduk. Bu sezon da aynısını olacağına eminim.

“Yarışlar kazanmak her zaman güzel, ama bunu yaparken aynı zamanda eğleniyor olabilmek gerekiyor. Bu anlamda Hamilton ile güzel bir ilişkimiz olduğunu düşünüyorum.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.