Hulkenberg: Erkenden kutlamalara başlamamalıyız

Nico Hulkenberg, 2018’de işlerin kendisi ve takımı için iyi başladığını, yine de uzun sezon içinde işlerin her an değişebileceğini söyledi.

Hulkenberg: Erkenden kutlamalara başlamamalıyız Formula1

Son 5 yarıştır puan alan ve bu sezon geride kalan yarışlarda 22 puan toplayan Alman pilot, kendisini mutlu hissettiğini de ekledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hulkenberg şöyle konuştu.

“Şu an araçta oldukça rahat ve mutlu hissediyorum. Yeni sezona beklentilerimiz doğrultusunda güzel bir giriş yapmayı başardık.

“Geride kalan yılları ve edindiğim tecrübeleri düşündüğümde bu sezon kariyerimin en iyi sürüşünü yaptığımı düşünüyorum. Sezonun bu kısmına kadar her şey yolunda gitti, diyebilirim.

“Yine de Formula 1’de işlerin ne kadar hızlı değişebileceğini unutmamalıyız. Bu yüzden erkenden kutlamalara başlamak yerine daha çok çalışıp, sezonun en iyi şekilde tamamlamalıyız.

“Neler olacağını göreceğiz. İyi bir aracımız var, ama orta sıralardaki takımlarından da birbirine çok yakın olduğunun farkındayız. Zorlu ve rekabet dolu bir sezon olmasını bekliyorum.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.