Duman dumana mücadele İstanbul’da

Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nın 2018 yılındaki ilk yarışı 29 Nisan Pazar günü İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadyumu otoparkında gerçekleştirilecek.

Duman dumana mücadele İstanbul’da Oto-Haber

Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından PWR Balata ana sponsorluğunda düzenelenen Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nın 2018 yılındaki ilk yarışı 29 Nisan Pazar günü İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadyumu otoparkında gerçekleştirilecek.

Spor Toto, Red Bull, Power FM, Motul ve Strong Tuning tarafından desteklenen organizasyon, yerli ve yabancı sporcuların kış süresince yeni sezon için hazırladıkları güçlü otomobilleri ile bol dumanlı kapı kapıya mücadelelere sahne olacak.

Organizasyon kapsamında Saat 11:00 – 12:00 arasındaki antrenman turlarının ardından 12:00 – 13:00 arasında pilotlar ve otomobillerini tanıtımı gerçekleştirilecek.

13:30’da başlayacak olan eşleşmeler saat 17:00’ye akdar devam edecek ve en iyi 16 sporcu birincilik için birbirleri ile kıyasıya çekişecek.

17:00’deki ödül töreni ile son bulacak sezonun ilk drift yarışı, ücretsiz olarak izlenebilecek.

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, otomobil, Otomotiv, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, motor sporları, MOTOR, WEC, FIA,

Hakan Suat Sezer

Hakan Suat Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Otomobil sektöründe 30 yıldan fazla hizmet vermiş olan gerek satış, gerek satış sonrasındaki tecrübesi ile duayen konumunda bulunan Hakan Sezer hem hobi hemde hala sektörü takip etme amacıyla sitemizde editörlük ve yayın kordinatörlüğü görevinde bulunmaktadır.