Trial sezonu Boyabat’ta açıyor

Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu, trial branşında, 2018 sezonu Sinop’ta açılıyor…

Trial sezonu Boyabat’ta açıyor Diğer Seriler

Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu, 2 araç ve 4 sporcudan oluşan takımların parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele ettiği trial branşında, 2018 sezonu Sinop’ta açılıyor… 

Türkiye Trial Şampiyonası 1. ayak yarışları Sinop Offroad Kulübü (SİNOFF) tarafından Boyabat Kaymakamlığı ve Boyabat Belediyesi katkıları ile 28-29 Nisan tarihlerinde Boyabat’ta gerçekleştirilecek.

Cumartesi günü saat 12:00’de başlayacak olan organizasyonun ilk gününde 10 kapıdan oluşan 850 metre uzunluğundaki Tayyareci Nuri Bey etabı geçilecek.

29 Nisan Pazar günü ise yine 10 kapıdan oluşan 750 metre uzunluğundaki 15 Temmuz Şehitler etabında parkuru en kısa sürede ve hatasız tamamlamaya çalışacak ekipler saat 17:30’da zorlu mücadeleyi noktalamış olacaklar. 

Organizasyon aynı gün saat 18:45’te Boyabat Kültür Merkezi‘nde düzenlenecek olan ödül töreni ile son bulacak.

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, otomobil, Otomotiv, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, motor sporları, MOTOR, WEC, FIA,

Hakan Suat Sezer

Hakan Suat Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Otomobil sektöründe 30 yıldan fazla hizmet vermiş olan gerek satış, gerek satış sonrasındaki tecrübesi ile duayen konumunda bulunan Hakan Sezer hem hobi hemde hala sektörü takip etme amacıyla sitemizde editörlük ve yayın kordinatörlüğü görevinde bulunmaktadır.