Mercedes Ricciardo’ya kapıları kapatıyor

Toto Wolff, şu an için pilotlarını değiştirmeyi düşünmediklerini ve mevcut gidişattan memnun olduklarını söyledi.

Mercedes Ricciardo’ya kapıları kapatıyor Formula1

Hamilton ve Bottas’ın sözleşmelerinin sene sonunda bitecek olmasına rağmen İngiliz pilotla yakın zamanda anlaşılması beklenirken, Valtteri Bottas’ın formu da herkesi mutlu ediyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Mercedes şöyle konuştu.

“Şu an için Mercedes kadrosu dışında bir pilot arayışımız yok. Önceliğimiz mevcut pilotlarımıza gereken bütün desteği vermek olacaktır.

“Eğer iyi bir işiniz varsa ve onunla mutluysanız başkalarına bakmazsınız. Bizim şu an çok memnun olduğumuz iki eşimiz hatta Ocon ile birlikte üç eşimiz bulunuyor.

“Avrupa sezonuna tam olarak girdiğimizde, gerçek resmi biraz daha iyi göreceğiz. Valtteri’nin gösterdiği performanstan çok memnunuz.

“Lewis hakkında zaten hiç konuşmamız bile gerek yok ve Ocon ile George gibi iki tane de çok yetenekli gencimiz var. Yani ilerisi için endişeli değiliz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.