Steiner: Büyüklerle oynamayı öğrenmeliyiz

Guenther Steiner, sene içinde yapılan hataların kabul edilemez olduğunu ve burada yer almak istiyorlarsa, bunları yapmamaları gerektiğini söyledi.

Steiner: Büyüklerle oynamayı öğrenmeliyiz Formula1

Avustralya’da 18 puan kaybeden Amerikan takımı, son olarak Bakü’de de Grosjean ile 6.giderken güvenlik aracı arkasındaki basit bir kaza ile birlikte 8 puan bırakmıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Steiner şöyle konuştu.

“Şu an için her şeyi bir araya getirip kusursuz bir iş yapmakta çok zorlanıyoruz. Bunu bir an önce aşmamız gerekiyor.

“Avustralya’da pit problemi yaşadık. Bunu sonrasında iyice analiz edip düzeltmeyi başardık. Aynı şeyi diğer sorunlar için de yapmalıyız.

“Eğer büyüklerin liginde oynamak istiyorsak basit hatalar yapmayı göze alamayız. Sadece 3 senedir bu sporda olmamıza rağmen iyi bir gelişim gösterdik ve önemli olan bunu sürdürmeyi başarabilmek.

“Her şeyi bir araya getirme konusunda daha istekli ve başarılı olmalıyız. Takımıma güveniyorum ve işlerin yoluna gireceğine eminim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.