Steiner: Grosjean’ın formundan dolayı endişeli değiliz

Haas patronu Guenther Steiner, sezona formsuz bir giriş yapan Romain Gorsjean’ın ayağa kalkıp herkese yanıldığını göstermesi gerektiğini söyledi.

Steiner: Grosjean’ın formundan dolayı endişeli değiliz Formula1

Pilotunun potansiyelini bildiğini ve bu yüzden bir endişesi olmadığını ifade eden Haas patronu, Monaco Gp’si ile birlikte tekrar eski Grosjean’ı göreceklerini de ekledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Steiner şöyle konuştu.

“Bazen kariyerinde iniş çıkışlarınız olabilir ve bu herkes için geçerli bir durum. Bu yüzde Romain’ın da bu süreçten geçmesi bizi endişelendirmiyor.

“Kısa süre içinde her şeyi toparlayacağına eminim. Onun potansiyelini biliyoruz ve daha önce yaptıkları ortada.

“Şimdi sırada Monaco Gp’si var ve orada her zaman çok hızlı olduğunu biliyorum. Bu yüzden kendisine inanmayanları yanıltmak için çok daha fazla zorlayacağına da eminim.

“Eğer bir şeyler kötü giderse daha güçlü şekilde dönüp kendinizi kanıtlamak istersiniz, Romain da hafta sonunda bunu yapacaktır.

“Tek ihtiyacı olan sorunsuz bir hafta sonu ve bunu başardıktan sonra eski performansına geri döneceğine şüphem yok.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.