Ricciardo: Yarın kutlamak istiyoruz

Daniel Ricciardo, sıralama turlarında işin %50’sini yaptıklarını, ama hala uzun bir yarışı tamamlamak zorunda olduklarını söyledi.

Ricciardo: Yarın kutlamak istiyoruz Formula1

1.10’larda tur atan tek isim olan Avustralyalı pilot, Perşembe günkü antremanlardan bu yana dominant bir görünüm sergilemişti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ricciardo şöyle konuştu.

“Perşembe günü de değimiz gibi rekabetçi olmayı bekliyorduk, ama yarış yarın ve asıl kutlamayı Pazar günü yapmak istiyoruz.

“Burada geçen senelerde büyük şanssızlıklarım oldu ve artık bunu kapatmak istiyorum. Bitmemiş bir işim var ve içimde de büyük bir ateş var.

“Bugün elimden gelenin en iyisini yaptığım için mutluyum. Güzel bir sıralama turuydu ve çok dominant şekilde ilk sırayı almayı başardım.

“Yarının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım başka bir şanssızlık yaşamam ve sonunda Monaco’da beklediğim galibiyeti alabilirim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.