Magnussen: Büyük takımda yarışmayı kabul edebilirim

Haas’ta mutlu olduğunu dile getiren Kevin Magnussen, eğer şampiyonluk için büyük bir takımla yarışma fırsatı olursa bunu değerlendireceğini söyledi.

Magnussen: Büyük takımda yarışmayı kabul edebilirim Formula1

Haas’a 2017 yılında katılan Danimarkalı pilot, takımla birlikte iyi bir iş yapmış ve kariyerinde ilk defa aynı takımla iki yıl üst üste yarışmıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Magnussen şöyle konuştu.

“Şu an Haas’ta yarışmaktan mutluyum. Tabii ki ileride beklentilerim değişebilir ve büyük takımlardan teklif gelirse bunu kabul edebilirim.

“Haas’taki ortamdan çok memnunum. Herkes birbirine çok yakın davranıyor ve kendinizi burada büyük bir ailenin içinde gibi hissediyorsunuz.

“Hiçbir yerde ikinci pilot olmak istemem. Eğer büyük takımlardan gelen teklifte böyle bir şeyler hissedersem bunu kabul etmem, ama aksi takdirde neden olmasın.

“Gelecekte neler olacağını bilemeyiz. Bu sene oldukça rekabetçi bir aracımız var ve bundan dolayı çok mutluyum.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.