Vandoorne: Bu sene yarıştan daha fazla keyif almak istiyorum

Stoffel Vandoorne, geçen sene puanı ucundan kaçırdığı Kanada Gp’sine hazır olduğunu ve daha çok keyif almaya çalışacağını söyledi.

Vandoorne: Bu sene yarıştan daha fazla keyif almak istiyorum Formula1

Artık puan almaya çok ihtiyacı olduğunu ifade eden Belçikalı pilot, tüm gücüyle saldıracağını belirtti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vandoorne şöyle konuştu.

“Geçen sene burada ilk defa yarışmıştım ve benim için oldukça güzel bir deneyimdi. Montreal’in sokaklarından tekrar yarışmak için kendimi hazır hissediyorum.

“Umarım bu yıl daha çok keyif alıp, olayların içine girebiliriz. Sokak pistleri pilotlar için en büyük zorluğu çıkaran yarışlar oluyor ve ben de bunu seviyorum. En iyi seviyede olmamızı sağlıyorlar.

“Monaco’ya göre burada atak yapmak için daha çok şansımız olacak ve bu yüzden her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

“Adım adım ilerlemek istiyoruz. Önceki yarışlarda yaptığımız hataları yapmamalıyız. Kaos çıkması işimize gelir, umarım yağmur da olur ve şansımız artar.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.