Steiner: Artık şansın bizden yana olması gerekiyor

Haas patronu Guenther Steiner, sezon başından beri çok sayıda şanssızlık yaşadıklarını ve artık işlerin kendi lehlerine gitmesini istediklerini söyledi.

Steiner: Artık şansın bizden yana olması gerekiyor Formula1

İlk yarıştan itibaren sürekli sorunlarla mücadele eden takım, kış testlerinde en hızlı 4.araç olarak gözükse de bunu sonuca yansıtamamıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Steiner şöyle konuştu.

“En kısa zamanda bu kötü şansın bitmesini istiyoruz. Geride kalan yarışlarda çok puan kaybettik ve artık bunu değiştirmeliyiz.

“Kanada’da da bile Grosjean bir kunduza çarptı, bu kimsenin beklemediğini bir şeydi. Umarım Fransa Gp’si ile birlikte artık kaybettiğimiz puanları telafi edebiliriz.

“Açıkçası bu sonuçları hak ettiğimizi düşünmüyorum. Çok iyi bir aracımız ve iki tane kaliteli pilotumuz var. Herkes çok iyi çalışıyor ve bir an önce sonuç almaya başlamalıyız.

“Pes etmeden çalışmaya devam edeceğiz. Bir yerde işlerin bizim için yoluna gireceğine eminim. O zamana kadar dinlemeyiz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.