Hamilton: Olmak istediğimiz yere geliyoruz

Lewis Hamilton, Fransa Gp’sindeki galibiyetten dolayı çok mutlu olduğunu ve olmak istedikleri yere yavaş yavaş geldiklerini söyledi.

Hamilton: Olmak istediğimiz yere geliyoruz Formula1

Yarışa pole pozisyonundan başlayan ve liderliği sadece pit stopta 1 turluğuna Raikkonen’e kaptıran İngiliz pilot her şeyi kontrol altında tutarak damalı bayrağı geçti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hamilton şöyle konuştu.

“Çok iyi hissediyorum, gerçekten böyle bir hafta sonu için minnettarım.

“Bugün takımdakiler harika bir iş yaptılar, pes etmeden sınırları zorluyorlar. Çalışmalarından dolayı buradaki ve fabrikadakilere teşekkür ederim.

“Yarıştan çok keyif aldım. Seyirciler harikaydı ve bizi çok iyi desteklediler. Hava da gayet iyiydi. Yağmur ihtimali vardı, ama yağmaması güzel oldu.

“Benim için en iyi Fransa Gp’siydi. Yeni den lider olmamı şu an düşünmüyorum, ama olmak istediğim yer burasıydı ve bunu sürdürmek istiyoruz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.