Lowe: Sezon sonuna kadar savaşmaya devam edeceğiz

Paddy Lowe, sezon sonuna kadar zorlayıp, aracı rekabetçi duruma getirmeleri gerektiğini ve hala ümitli olduğunu söyledi.

Lowe: Sezon sonuna kadar savaşmaya devam edeceğiz Formula1

Red Bull Ring’de güzel anıları olan Williams takımı, 2012 yılında bu pistte Felipe Massa ile pole pozisyonunun da sahibi olmuştu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Lowe şöyle konuştu.

“Fransa’da direk Avusturya’ya gelmek güzeldi. Kötü geçen yarışların ardından ara verilmemesi takımın motive kalması için güzel bir haber.

“Çok kısa bir pist olmasından dolayı seanslar trafiğin de çok olmasını bekliyorum. Buna hazırlıklı olmalıyız. Red Bull Ring bizim için güzel anılarla dolu bir pistti.

“Robert Kubica ilk antremanlarda piste çıkacak. Onun takımda olması harika bir şey, bu sayede bize aracı geliştirme konusunda çok yardımcı oluyor.

“Hala istediğimiz noktada değiliz, ama sıkı çalışmayla oraya geleceğimize eminim. Şimdi önümüzdeki yarışa odaklanıp iyi bir sonuç almak istiyoruz.”

 

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.