Hamilton: Mücadeleye hazırım

Lewis Hamilton, hafta sonunda takım arkadaşının yanında, diğer takımların pilotları ile yakın bir savaş beklediğini ve buna hazır olduğunu söyledi.

Hamilton: Mücadeleye hazırım Formula1

Buraya yeni bir motor güncellemesiyle gelen Mercedes, ilk antreman günün domine ederken, iki seansı da ilk iki sırada noktalamıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hamilton şöyle konuştu.

“Araç özellikle belli noktalarda harika çalışıyor. Geçen hafta da işler yolundaydı ve buraya da rekabetçi başladığımız için mutluyum.

“Sadece elimden geldiğince zorlayıp, araçtan maksimumu çıkartmaya çalışacağım. Şu ana kadar her şey yolunda gidiyor ve diğerleri ile yarışacağım için mutluyum.

“1.antremanlarda ve 2.antremanların başında araç çok iyi çalıştı. Sonrasında bir şeyler istediğimiz gibi gitmedi ve biraz sorunlu bir seans oldu. Bunun nedenini araştırmamız gerekiyor.

“İlk hislerim gayet güzel. Güzel bir başlangıç yaptık ve bugün de çok önemli bir sıralama turu olacak. Son antremanlarda da iyi bir çalışma ile en iyi ayarları bulursak, her şey daha iyi olacaktır.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.