Perez: Silverstone F1 aracı için en iyi pist

Sergio Perez, tüm takım üyelerinin bir arada olacağı Silverstone Gp’sinin kendileri adına çok önemli bir yarış olacağını söyledi.

Perez: Silverstone F1 aracı için en iyi pist Formula1

Red Bull Ring’deki yarışta iki pilotla birden çok iyi bir iş yapan Silverstone merkezli takım, kendi evlerinde tekrar iyi bir sonuç alıp, bunu kutlamak istiyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Perez şöyle konuştu.

“Silverstone Force India için sezonun en önemli yarışlarından birisi oluyor. Bu sayede tüm takımı ve onların ailelerini görebiliyoruz. Oldukça kalabalık bir ortam oluşuyor.

“Bu bize ekstra motivasyon sağlıyor ve bu yüzden mutluyum. Son yarışta aldığımız güzel sonucu buradaki iyi bir sonuçla birleştirip, kutlamak istiyoruz.

“F3’te yarışırken 4 sene boyunca İngiltere’de yaşadım ve burada çok sayıda arkadaşım var. İngiltere vakit geçirmeyi seviyorum, bu yarış sayesinde tekrar herkesle görüşebileceğim.

“Geçiş yapmak zor olacaktır, ama imkansız değil. Birkaç noktada atak için şansımız olacaktır ve bunları değerlendirmek istiyoruz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.