Hamilton: Pes etmeyeceğiz

Lewis Hamilton, kendisi adına olaylı geçen Britanya Gp’sinin ardından pes etmeyeceklerini ve sonuna kadar savaşacaklarını söyledi.

Hamilton: Pes etmeyeceğiz Formula1

3.virajda Raikkonen’in temasıyla spin atan İngiliz pilot, kendi evinde son sıraya kadar gerilemesine rağmen damalı bayrağı 2.sırada geçmişti.

Yarışın ardından açıklamalarda bulunan Hamilton şöyle konuştu.

“Sezonun en harika yarışı kesinlikle burada oluyor. Seyirciler de muhteşemdi, onlara bir galibiyet getirmek istiyordum ama olmadı.

“Yine de siz merak etmeyin, pes etmeyeceğim. Tabii ki takım bu hafta sonu inanılmaz bir iş yaptı ve bize harika bir araç verdiler.

“Herkesin bize karşı harika bir desteği vardı, ama ne yazık ki işler istediğimiz gibi gitmedi. Elimizden gelenin en iyisini yaptık ve ilerleyen yarışlarda onları geçmek istiyoruz.

“Burada bizi destekleyen herkese çok minnettarım, onlar için kazanmayı çok istiyordum. Umarım sonraki yarışlarda onları daha mutlu edebilirim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.