Leclerc: Geleceğimle ilgili yeni bir gelişme yok

Alfa Romeo Sauber pilotu, adı son zamanlarda Ferrari ile çokça anılsa da henüz yeni bir gelişme olmadığını söyledi.

Leclerc: Geleceğimle ilgili yeni bir gelişme yok Formula1

2019’da Kimi Raikkonen ile mi yoksa Monacolu pilotla mı yarışacağı henüz bilinmeyen Ferrari’nin de konuyla ilgili acele etmeye niyeti yok.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Leclerc şöyle konuştu.

“Açıkçası geleceğimle ilgili böyle sorular sorulmasından hiçbir zaman sıkılmayacağımı düşünüyorum. Gelecekte Ferrari koltuğuna oturmam benim için muhteşem olurdu.

“Ne yazık ki size bu konuda yeni bir şey söyleyebileceğimi düşünmüyorum. Ben sadece kendi işime odaklanıp, elimden geldiğince iyi sonuçlar almaya çalışacağım.

“Zaten iyi sonuçlar aldığım takdirde her şeyin benim için daha iyi olacağına eminim. Şu an çok gencim ve bu tarz şeyleri kafaya takmamaya çalışıyorum.

“Dediğim gibi işimi yaptığım sürece işlerin yoluna gireceğine eminim. Bu yüzden dikkatimin bu haberlerle dağılmasına izin vermiyorum.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.