DTM Norisring 2016 - Sıralama turu-2 Mercedes-Benz, BMW ve AUDI'nin mücadelesi - VIDEO

DTM Norisring 2016 - Sıralma turu-2 Mercedes-Benz, BMW ve AUDI'nin mücadelesi

DTM Norisring 2016 - Sıralama turu-2 Mercedes-Benz, BMW ve AUDI'nin mücadelesi - VIDEO TURKF1TV

DTM Norisring 2016 - Sıra

DTM Nedir?

Almanya'nın önde gelen üç premium üreticisi Audi, BMW ve Mercedes-Benz, DTM'de büyüleyici otomobiller ve güçlü pilotlarla yarışıyor. 

Uzun yıllar boyunca Almanya’da düzenlenen ve sonrasında ünü ülke dışına taşıp neredeyse tüm Avrupa’ya yayılan bir organizasyon olan DTM Audi, Merceds-Benz ve BMW markalarının tedarik ettiği ve dış görünüşleri yol üretimi için tasarlanan modellere benzerlik taşıyan araçların yarıştığı bir organizasyondur.

Ancak bu araçların yol otomobillerinden büyük bir farkı vardır çünkü kaputlarının altında birer canavar bulundurmalarıyla beraber tasarımları tamamı ile en zorlu pist şartlarında yarışacak şekilde yapılmış olup aracalar son derece hafiftir.

TurkF1.com'un  DTM ile medya partnerliği bulunmaktadır.

lma turu-1 Mercedes-Benz, BMW ve AUDI'nin mücadelesini buradan izleyebilirsiniz.

Medya

Medya / TurkF1 Özel

Tüm Yazıları

Sitemizde yayımlanan yarış videoları tamamiyle resmi kaynaklar yada üçüncü kişilerin paylaşımlarından alınmıştır. Bu videoların hiç birisi kurumumuzun server'larında yer almamaktadır ve hiç biri kurum üyelerimiz tarafından yüklenmemiştir.Ayrıca sitemiz bünyesinde Türkçe yada yabancı dilde kesinlikle canlı yayın yapılmamaktadır. Her türlü soru görüş ve şikayetleriniz için iletisim@turkf1.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.