Wolff: En iyi olan kazansın

Toto Wolff, Abu Dhabi Gp’sinde pilotları arasında çok büyük bir mücadele yaşanmasını beklediğini ve iyi olan pilotun kazanmasını istediğini söyledi.

Wolff: En iyi olan kazansın Formula1

Mercedes takımı son olarak zorlu şartlara yarışılan Brezilya Gp’sinde 1-2 olmayı başarmıştı.

“Son Brezilya Gp’sinde yine klasik bir yarış izledik. Interlagos’taki yarışlar her zaman drama dolu oluyor. Bizim adımıza da kolay bir yarış olmadı, ama günün sonunda pilotlarımız işini en iyi şekilde yapmayı başardılar.

“Tabii ki büyük resmi Abu Dhabi sonunda göreceğiz. Şampiyonluğun içinde olan iki pilotumuz var ve önümüzde de uzun bir yarış olacak. Son yarışa iki pilotumuzla birlikte şampiyonluk yarışı içinde gelmek de bizi oldukça gururlandırıyor.

“Takım olarak son bir görevimiz kaldı. Bu da Nico ve Lewis eşit şartlarda yarışabilecekleri aracı ve diğer şartları sağlamak.

“Kim kazanırsa kazansın hak etmiş olacağından eminim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.