Hamilton parti delisi değil

Lewis Hamilton’ın fizyoterapisti Angela Cullen, 3 kez dünya şampiyonu olan pilotun parti delisi olmadığını söyledi.

Hamilton parti delisi değil Formula1

Kendisini fizyoterapistten çok performans koçu olarak gören Cullen, Hamilton gibi bir isimle çalışmanın kendisi için büyük bir ayrıcalık olduğunu da belirtti.

İşinden dolayı İngiliz pilotla çok vakit geçiren Angela, Hamilton’ın sürekli partilere giden bir insan olmadığını da ekledi.

“Neredeyse bütün bir seneyi onunla geçiriyorum ve onun 4 ya da 5 kere partiye gittiğini gördüm.

“O bir parti çocuğu değil. 3 haftalık bir araya girdiğinde galibiyetini kutlamak için arkadaşlarıyla içki içiyor, ama yarışın olacağı hafta ve öncesinde kesinlikle alkol almıyor. Kendisine bakmayı biliyor.

“Bazen normal insanlara göre çok çılgınca şeyler yapabiliyor, ama bunların yaptığı spora herhangi bir zararının olmadığını düşünüyorum.

“Yarış haftalarında kafasında sadece F1 oluyor. Sabahları onu kaldırıyor, yemeğini sipariş veriyor ve onu piste bırakıyorum.

“Yaptığım her şeyden sonra bana teşekkür ediyor. Daha bir gün teşekkür etmeden ayrılmadı. O gerçekten çok kibar ve harika bir insan.”

 

 

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.