Toprak Razgatlıoğlu, Aragon'da 4. oldu

Türk motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Avrupa Superstock 1000 Şampiyonası'nın İspanya'daki Aragon Pisti'nde düzenlenen ilk ayağında 4. oldu.

Toprak Razgatlıoğlu, Aragon'da 4. oldu MotoGp

Türk motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Avrupa Superstock 1000 Şampiyonası'nın İspanya'daki Aragon Pisti'nde düzenlenen ilk ayağında 4. oldu.

Kawasaki Puccetti takımında yarışan Toprak, İspanya'nın Aragon özerk bölgesiyle aynı adı taşıyan 5 bin 77 metrelik pistte, 13 tur üzerinden gerçekleştirilen yarışı, liderin 8.1 saniye arkasında 4. sırada tamamladı.

Bu sonuçla 13 puan toplayan Toprak, pilotlar klasmanında liderliğe yerleşen İtalyan Michael Ruben Rinaldi'yi 12 puan geriden takip etti.

Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda (Gençler) mücadele eden Harun Çabuk ise mücadeleyi 14. sırada bitirdi ve hanesine 2 puan yazdırdı.

Her iki kategoride de sezonun 2. yarışı, 30 Nisan'da Hollanda'da yapılacak.

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, OTOMOBİL, OTOMOTİV, OTO, ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, MOTOR SPORLARI, MOTOR, ARABA,

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.