Özel içerik : MotoGP Arjantin'den çok özel kareler

Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonlarından MotoGP'de sezonun ikinci yarışı, Arjantin'in ev sahipliğinde düzenlenecek.

Özel içerik : MotoGP Arjantin'den çok özel kareler MotoGp

Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonlarından MotoGP'de sezonun ikinci yarışı, Arjantin'in ev sahipliğinde düzenleniyor

Termas de Rio Hondo şehri ile aynı adı taşıyan 4,8 kilometrelik pistte, Cumartesi TSİ 20.10'da sıralama turları gerçekleştirildi.

Yarış ise 9 Nisan Pazar günü TSİ 22.00'de 25 tur üzerinden yapılacak.

Yarış 21:30 itibaren S Sport dan canlı olarak yayınlanacak.

MotoGP'de sezonun ilk etabını, Movistar Yamaha takımının İspanyol pilotu Maverick Vinales kazandı.

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, OTOMOBİL, OTOMOTİV, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, MOTOR SPORLARI, MOTOR, ARABA,

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.