Massa 2018 konusunda acele etmiyor

Felipe Massa Formula 1’de olmaktan memnun olduğunu ve rekabetçi bir araçla olduğu sürece sporda kalmaya devam edebileceğini ifade etti.

Massa 2018 konusunda acele etmiyor Formula1

Henüz 2018 ile takımla görüşmediğini de ekleyen Brezilyalı pilot, sözleşme için şu an erken olduğunu ve işleri hızlandırmak istemediğini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Massa şöyle konuştu.

“Evet, bu sezon eski yıllara göre daha fazla eğlendiğimi söyleyebilirim. Formula 1 artık daha zorlu ve bu da beni mutlu ediyor.

“Bana saygı duyan ve beni dinleyen bir takımdayım, bunun beni çok mutlu ettiğini söylemeliyim. Araca geçtiğim andan itibaren kendimi oldukça rekabetçi hissediyorum. Değişen kurallar da benim sürüş stilime çok uyuyor.

“Formula 1’de devam edip arka sıralarda yarışmak istemiyorum. Eğer takımın gelecek sezonda yine rekabetçi olabileceğinden emin olursam kalmak isterim.

“Dediğim gibi acele etmek istemiyorum. Doğru zaman geldiğinde takım ve benim için en mantıklı kararı vereceğimizden eminim.” 

 

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.