Palmer geleceği konusunda endişeli değil

Jolyon Palmer son zamanlarda takımdan gönderileceği yönünde çıkan haberlerden dolayı endişeli olmadığını ifade etti.

Palmer geleceği konusunda endişeli değil Formula1

Sezona çok kötü bir giriş yapan ve henüz puanla tanışamayan İngiliz pilot, özellikle Hulkenberg’in etkileyici performansı sonrasında takımda oldukça göze batmaya başlamıştı.

Hakkında çıkan haberlerden endişelenmediğini dile getiren Palmer şöyle konuştu.

“Açıkçası bu çıkan haberlerin hangi kaynaktan yayıldığını bilmiyorum, ama ben de herkes gibi göstermiş olduğum performanstan ötürü hayal kırıklığı yaşıyorum.

“Sürekli takımla çalışmalarımı sürdürerek gelişmeye devam ediyorum. Takım her zaman arkamda ve benim rekabetçi olmam için bana yardımlarını sürdürüyor. Elimden gelen her şeyi yapmama rağmen araçtaki sorunlar genel olarak beni daha çok yaraladı.

“Takımdakilerle birlikte bu zorlu süreci en iyi şekilde atlatacağıma eminim. Renault’da herkes bana güveniyor ve ben de bu güvene karşılık vermeye çalışıyorum.

“Bu haberler bir şekilde yazılıyor, ama kim nereden bunları çıkarıyor bilmiyorum. Ben işime odaklanıp güzel sonuçları kovalamaya devam edeceğim. Sonrasında zaten işlerin yoluna gireceğine eminim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.