Force India Avusturya’da güzel bir sonuç bekliyor

Force India takımı Bakü’de kaçan önemli fırsatın ardından Avusturya’da tekrar rekabetçi olarak güzel puanlar almayı beklediklerini ifade etti.

Force India Avusturya’da güzel bir sonuç bekliyor Formula1

İki hafta önceki yarışta Ocon ile Perez temas etmiş ve belki de kazanabilecekleri bir yarışta sadece 8 puanla ayrılmışlardı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Perez şöyle konuştu.

“Hala Bakü’deki yarışta kaybettiğimiz puanların hayal kırıklığını yaşıyorum, ama aynı zamanda sahip olduğumuz hızın da çok etkileyici olduğunu söylemeliyim.

“Bu hafta sonunda Avusturya’da yine güzel bir şansımız olacağını düşünüyorum. Umarım bu sefer bir sorunla karşılaşmayız. Bu sezonun başından bu yana çok iyi işler yapıyoruz ve böyle devam etmesi için de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

“Bakü’den sonra bir kez daha en azından en hızlı 4.takım olmak için her şeyimizi piste dökmeliyiz. Umarım bir daha takım arkadaşımla bir temas yaşamam.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.