Vandoorne Avusturya’da daha iyi bir performans bekliyor

Bakü Gp’sinde Fernando Alonso ile puan alan McLaren-Honda takımında Belçikalı pilot Red Bull Ring’de daha iyi olmak istediklerini söyledi.

Vandoorne Avusturya’da daha iyi bir performans bekliyor Formula1

Avusturya’da yine hız anlamında rakiplerinin gerisinde olabileceklerini ifade eden Vandoorne, yine de ellerine geçen fırsatları kullanmak istediklerini dile getirdi.

Hafta sonundaki yarış öncesinde konuşan Belçikalı pilot şu açıklamalarda bulundu.

“Avusturya’daki yarışı heyecanla bekliyorum. Her zaman güzel geçişlere ve sürpriz sonuçlara açık bir pistte yarışacağız.

“Kanada ve Bakü’deki kadar uzun düzlükler yok ve bu yüzden aracımızın daha iyi olmasını bekliyorum. Son yarışta aldığımız puan takım olarak bizi çok motive etti ve buraya daha moralli geldik.

“Red Bull Ring’teki yarış için yine bazı güncelleştirmelerimiz olacak, eğer sorunsuz bir hafa sonu geçirebilirsek puan için güzel bir şansımız olabilir.

“Takım olarak elimizden geleni yapıyoruz, umarım işler de istediğimiz gibi gider ve öndekilerin de sorun yaşamasıyla birlikte tekrar puan alabiliriz.”

 

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.