İstanbul´da özlenen Karting buluşması

2017 Türkiye Karting Şampiyonası, 15-16 Temmuz tarihlerinde 3.ayak yarışları ile devam ediyor.

İstanbul´da özlenen Karting buluşması Diğer Seriler

2017 Türkiye Karting Şampiyonası, 15-16 Temmuz tarihlerinde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu TOSFED tarafından İstanbul'da düzenlenecek 3.ayak yarışları ile devam ediyor.

10 yıllık bir aranın ardından Tuzla Belediyesi katkılarıyla yeni açılan Tuzla Karting Park'ta düzenlenecek olan yarışın hem katılım hem de izleyici açısından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

7-12 yaş arası sporcuların katılımına açık Formula Mini, 13-16 yaş arası Formula Junior, 15 yaş üzeri Formula Senior ve 32 yaş üzeri Formula Master olmak üzere 4 ayrı kategoride koşulacak olan yarışlar, her iki günde de büyük çekişmeye sahne olacak. 

5 Temmuz Cumartesi günü antrenman turları sonrasında saat 13:00'da sıralama tuları ile başlayacak olan organizasyon 14:25'ten itibaren koşulacak 1. yarışlar ile devam edecek.

16 Temmuz Pazar sabahı 11.25'te ikinci yarışlar ve 13.55'te üçüncü yarışlar ile devam edecek olan organizasyon, aynı gün saat 16.15'te yarış pistinde düzenlenecek olan ödül töreni ile son bulacak. 

Tuzla Aydınlı'da Tuzla Şelale Park içerisinde yer alan Tuzla Karting Park'taki yarışlar her iki gün de ücretsiz olarak izlenebilecek...

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, OTOMOBİL, OTOMOTİV, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, MOTOR SPORLARI, MOTOR, WEC, FIA,

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.