Perez: Silverstone’da yarışacağım için mutluyum

Sergio Perez, Silverstone’da yarışamanın kendisini hep mutlu ettiğini ve tekrar bu şansı yakaladığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

Perez: Silverstone’da yarışacağım için mutluyum Formula1

Avusturya’da yine başarılı bir iş çıkaran ve iki pilotla birden puan alan Force India, Silverstone’da da bu formunu sürdürmek istiyor.

Hafta sonundaki yarış öncesinde açıklamalarda bulunan Perez şöyle konuştu.

“Silverstone’u çok seviyorum ve burada önceki yıllarda güzel sonuçlar almayı başardım.

“Böylesine hızlı virajları olan bir pistte sürüş yapmak çok eğlenceli. Tekrar bu tecrübeyi yaşamak için sabırsızlanıyorum.

“Daha önce de birkaç kere dediğim gibi Silverstone benim en sevdiğim pistlerden biri ve güzel bir sonuç almak için elimden geleni yapacağım. Burası aynı zamanda bizim kendi evimiz ve bu yüzden de ayrı bir öneme sahip olacaktır.

“Buraya gelen destekçilerimize güzel bir şov sunarak buradan mutlu ayrılmak istiyoruz. Umarım sorunsuz bir hafta sonu olur.”

 

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.