Sporcularımız İtalya Misano pisti´nde

3H Endurance Champions Cup’ın en keyifli yarışlarından biri olan İtalya-Misano yarışı 15 Temmuz Cumartesi gecesi gerçekleştiriyor.

Sporcularımız İtalya Misano pisti´nde Diğer Seriler

3H Endurance Champions Cup’ın en keyifli yarışlarından biri olan İtalya-Misano yarışı 15 Temmuz Cumartesi gecesi gerçekleştiriyor.  

4.226 metre uzunluğundaki pistte, saat 20.50’de start alacak olan yarışta Borusan Otomotiv Motorsport takımı BMW Z4 GT3 ile milli sporcular Aytaç Biter, Levent Kocabıyık ve Fatih Ayhan ile katılıyor.

Bir diğer Türk takımı Gedik Ebam Motorsport da yine BMW Z4 GT3 ile Ahmet Mutlubaş, Ayhan Germirli ve Yağız Gedik pilotajında mücadele edecek.
Yarışın en önemli özelliği gece saatlerinde organize edilmesi ve çoşkulu bir seyirci kitlesine hitap etmesi.

Finişin havai fişek gösterileri ile kutlanması gelenek haline gelmiş olan yarışta 12 ekip ve 35 pilot piste çıkacak.

Sezonun ilk iki yarışı olan Mugello ve Brno’da elde ettikleri ikinciliklerle önemli puanlar toplayan sporcularımızın hedefi, geçen yıl olduğu gibi Misano’da istiklal marşımızı çaldırmak...

Sporcularımıza bu zorlu yarışta başarılar diliyoruz.

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, OTOMOBİL, OTOMOTİV, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, MOTOR SPORLARI, MOTOR, WEC, FIA,

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.