Hamilton sürüşten memnun

Lewis Hamilton ikinci sırada noktaladığı günün ardından sürüşün keyifli olduğunu ve daha iyisini yapabileceğini dile getirdi.

Hamilton sürüşten memnun Formula1

İki antreman seansını da takım arkadaşı Bottas'ın gerisinde tamamlayan İngiliz pilot kendi seyircisi önünde en hızlı derecenin 0.047 saniye arkasında kalmıştı.

Antremanların ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Hamilton şöyle konuştu.

“Bugün haftaya çok iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum.  Pistte bu araçlarla sürüş yapması oldukça keyifliydi.

“Burası çok hızlı virajlara sahip inanılmaz derecede zevk veren bir pist. Aracın ayarları çok iyiydi ve istediğimi dereceleri yapmayı başardık.

“Yine de hala kendimizi biraz daha geliştirebileceğimize inanıyorum. Ferrariler biraz geride gözükse de yarın daha da hızlanacaklardır. Onları arkamızda tutmak için hata yapmamamız gerekiyor.

“Buraya beni desteklemeye gelen herkese teşekkür ederim. Umarım yarın ve Pazar gününde de onlara keyif veren sonuçlar alabilirim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.