Kvyat geleceği hakkındaki soruların cevabını istiyor

Red Bull kadrosundaki pilotlardan Daniil Kvyat, geleceği ile ilgili henüz bir şey bilmediğini ve artık bazı cevaplar istediğini dile getirdi.

Kvyat geleceği hakkındaki soruların cevabını istiyor Formula1

2018 ile ilgili ne yapması gerektiğini belirlemek isteyen Rus pilot, bir an önce takımla masaya oturup, geleceğini konuşmaya başlamakta kararlı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kvyat şöyle konuştu.

“Şu an Toro Rosso ile gayet iyi bir iş yaptığımı düşünüyorum ve bu yüzden takımda ayrılmamı gerektirecek bir durum olduğuna inanmıyorum.

“Yine de kesinlikle bazı cevaplara ihtiyacım var ve bunların bir an önce verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben de bu sayede ne yapmam gerektiğine karar verebilirim.

“Ben sadece işimi yapmak istiyorum. Red Bull son 7-8 senedir benimle ilgilendi ve bu yüzden onlara minnettarım. Helmut Marko ne karar verirse versin bunu saygıyla karşılayacağım.

“Bu takımı bir parçası olmayı çok seviyorum. Umarım daha uzun yıllar Red Bull’a hizmet vermeye devam edebilirim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.