Williams: Şu an sadece yarışlara odaklanmak istiyoruz

Williams takımından yapılan açıklamada gelecek sezonun pilotlarıyla ilgili bir açıklama yapmanın henüz erken olduğu ve yarışlara odaklanmak istedikleri belirtildi.

Williams: Şu an sadece yarışlara odaklanmak istiyoruz Formula1

Mevcut kadrosuyla devam etmesi beklenen Williams’ın yine de kesin bir karar vermediği bilinirken, takımın pilotları 2018’de de yarışmak istediklerini söylemişlerdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Claire Williams şöyle konuştu.

“Takım olarak 2018’in pilotlarıyla ilgili bir açıklama yapmanın erken olduğunu düşünüyoruz. Biraz daha bekleyip, bu sürede yarışlara konsantre olacağız.

“Şu an için takımlar şampiyonasında istediğimiz yerde değiliz ve bu yüzden çok sıkı çalışmamız gerekiyor. Herhangi bir şeyle dikkatimizi dağıtamayız.

“Pilotlarımızdan memnunuz ve onlarla devam etmek isteriz. Yine de bunun için de onlarla masaya oturmamız gerekiyor. Amacımız takım için en doğru kararı vermek ve bunu yaparken de sabırlı olmalıyız.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.