Offroad coşkusu Ankara Suruç Yaylası´nda

2017 Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Yarışı, 29-30 Temmuz 2017 tarihlerinde Ankara ili Çamlıdere ilçesinde, Suruç Yaylası bölgesinde organize edilecek.

Offroad coşkusu Ankara Suruç Yaylası´nda Diğer Seriler

2017 Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Yarışı, kısa adı ANDOFF olan Ankara Doğa Sporları ve Offroad Kulübü tarafından 29-30 Temmuz 2017 tarihlerinde Ankara ili Çamlıdere ilçesinde, Suruç Yaylası bölgesinde organize edilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çamlıdere Belediyesi katkılarıyla düzenlenen organizasyon Çamlıdere Festivali kapsamında çeşitli etkinlikler ve konserlerle renklenecek. 

29 Temmuz Cumartesi günü saat 11:30'da Çamlıdere Belediyesi önünden seremonik start ile başlayacak yarışın ilk günü, Aluç Yaylası'nda yer alan 8.5 km. uzunluğundaki Aluç etabı 3 kez geçilecek ve ilk gün 17.00'den itibaren son bulacak. 

Yarışın ikinci günü ise 29 Temmuz Pazar saat 10.30'dan itibaren Çamlıdere Yaylası'nda oluşturulan 7.2 km. uzunluğundaki 'Vatan Şehitleri ve Gazileri' isimli engelli seyirci etabı 4 kez geçilecek ve yarış 15.15'ten itibaren son bulacak.

Yarışın ödül töreni ise saat 17.15'te Çamlıdere Belediyesi'nde gerçekleştirilecek.

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, OTOMOBİL, OTOMOTİV, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, MOTOR SPORLARI, MOTOR, WEC, FIA,

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.