Perez Spa’ya kadar görüşmelere başlamak istiyor

Force India pilotu Sergio Perez, geleceği ile ilgili her şeyin açık olmasını istediğini ve Belçika Gp’sine kadar sözleşme görüşmelerine başlamayı umduğunu söyledi.

Perez Spa’ya kadar görüşmelere başlamak istiyor Formula1

Kariyerinde 7 kez podyuma çıkmayı başaran Meksikalı pilot, Force India ile 4.sezonunu geçirirken, takımlar şampiyonasını da 6.sırada sürdürüyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Perez şöyle konuştu.

“Henüz 2018 ile ilgili bir konuşmamız olmadı. Umarım en kısa sürede bu konuyu halledebiliriz ve ilerleyen yarışlar öncesinde kafam biraz daha rahat olur.

“Şu an için Force India’da yarışmaktan memnunum, ama bu konularda hiçbir zaman kesin konuşamazsınız.

“Takımımız her sene daha iyi bir hal alıyor ve bu gelişimden ötürü oldukça mutluyuz. Geçen seneden sonra bu sezon istediğimiz gibi başlayamasak da üst üste aldığımız güzel puanlarla takımlar şampiyonasında oldukça iyi bir yerdeyiz.

“Umarım sene sonunda istediğimiz yerde oluruz. O zamana kadar da sözleşme konusunda bir şeylerin kesinlik kazanmasını istiyorum.”

 

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.