Verstappen yine Vettel hakkında konuştu

Red Bull pilotu Max Verstappen, Silverstone’daki yarışın ardından Alman pilot hakkında yaptığı açıklamalara devam ediyor.

Verstappen yine Vettel hakkında konuştu Formula1

Britanya Gp’sinde ikili karşı karşıya gelmiş ve küçük bir temasında yaşandığı olayın ardından iki pilot da birbirini suçlamıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Verstappen şöyle konuştu.

“Sene başından beri sadece bir kişi beni eleştirmeye devam ediyor, bu yüzden bunları artık çok ciddiye almamaya başladım.

“Zaten bir eleştiri yapmadan önce kendinize bakmanız gerekir. Benim hakkımda konuşan kişi güvenlik aracı arkasında önündeki pilota çarptı. bu da zaten her şeyi açıkça belli ediyor.

“Olayın ardından özür dilemiş olsa da, güvenlik aracı sırasında böyle bir iş yapan pilotun başkaları hakkında konuşması çok doğru değil. Umarım bana yaptığı eleştirilerden kendisi de ders çıkarır ve böyle şeyler tekrar yaşanmaz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.