Ricciardo: Verstappen ile sorunlarımızı çözdük

Daniel Ricciardo, Macaristan Gp’sinde temas ettiği takım arkadaşı Verstappen ile konuşarak aralarındaki sorunu çözüklerini dile getirdi.

Ricciardo: Verstappen ile sorunlarımızı çözdük Formula1

Hollandalı pilot ikinci viraja gelirken blokaj yaşamış ve aracını döndüremeyerek Ricciardo’ya çarpmıştı. Olayın ardından yarış dışı kalan Avustralyalı pilot oldukça kızgındı.

Yarışın ardından aralarında olayı çözdüklerini söyleyen Rİcciardo şöyle konuştu.

“Dün yaşananları kabullenmesi kolay değildi. Bütün hafta boyunca o yarışa hazırlanıyorsunuz ve saniyeler içinde her şey bitiyor.

“Max ile yarışın ardından konuştuk ve benden özür diledi. Çevremizde kimse olmadan ve medyayı da buna dahil etmeden güzel bir sohbet ettik ve ikimiz de olayın üstünü kapattık.

“Şimdi önümüzde 4 haftalık bir ara var. bu süre zarfında biraz dinlenip sonra da Belçika Gp’sine hazırlanmak istiyoruz. Umarım hız olarak ön gruba yaklaşır ve yarış galibiyeti için de kendimize bir şans yaratabiliriz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.