KAMOK 2.Ayak Düzce Konuralp’te

Kısa adı KAMOK olan Karadeniz Mahalli Offroad Kupası ikinci ayağı 5-6 Ağustos tarihlerinde Düzce Offroad Kulübü (DOSOD) tarafından Düzce’de düzenlenecek.

KAMOK 2.Ayak Düzce Konuralp’te Oto-Haber

Kısa adı KAMOK olan Karadeniz Mahalli Offroad Kupası ikinci ayağı 5-6 Ağustos tarihlerinde Düzce Offroad Kulübü (DOSOD) tarafından Düzce’de düzenlenecek. 

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş “KAMOK 2. ayak yarışları organizasyonu Konuralp’in tanıtımı için büyük bir fırsat ve avantaj olacak.

Yarışlara katılan ve izlemeye gelen vatandaşlarımız aynı zamanda Konuralp’i gezip görmüş ve tanıma fırsatı bulmuş olacaklar.

Şimdi büyük bir heyecanla yarışların yapılacağı günü bekliyoruz.

Düzce Belediyesi, Düzce Offroad Kulübü ve Konuralp Turizm Marka Derneği katkılarıyla düzenlenen offroad yarışlarını izlemeye ve bu heyecanı paylaşmaya tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Etkinlik programı dahilinde 4 Ağustos Cuma günü başlayacak olan programın 1. gününde; Konurap müze gezisi, Kafkas oyunları gösterisi ve yöresel yemek sunumları olacak.

5 Ağustos Cumartesi günü ise başkanın offroad yarışına start vermesinin ardından, Kemerkasım su kemerlerinde özel etap geçilecek. Etkinlik süresi içinde yarışmacılara yöresel yemekler ikram edilecek. 

 

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.