Lowe: Massa takım için çok önemli

Paddy Lowe, Felipe Massa’nın geride kalan yarışlarda çok iyi bir iş yaptığını ve takım için büyük bir öneme sahip olduğunu dile getirdi.

Lowe: Massa takım için çok önemli Formula1

11 yarışın 6’sında puan alan ve pilotlar şampiyonasında 11.sırada yer alan Brezilyalı pilot, takım arkadaşı Stroll’ün 5 puan önünde bulunuyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Lowe şöyle konuştu.

“Massa’da tam bir şampiyon karakteri var ve bu çalışma hırsına da yanıyor. Kesinlikle çok profesyonel birisi ve takımda olduğu için çok mutluyuz.

“Takımla ilişkisi de oldukça iyi. Sürekli şakalar yapıyor ve herkesle arası iyi. Aracın gelişimi için de verdiği geri bildirimler bize çok yardımcı oldu.

“Felipe’ye doğru aracı verdiğimiz takdirde çok iyi sonuçlar alacağına şüphemiz yok. Sezonun ilk yarısında bunu çok yapamadık, ama Spa ile birlikte daha rekabetçi olmak istiyoruz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.