Timur Pomak büyük final için Serres´te

Timur Pomak, 07-08 Ekim tarihlerinde Yunanistan Serres King of Europe Pro Series final yarışında ülkemizi temsil edecek.

Timur Pomak büyük final için Serres´te Diğer Seriler

2016 Türkiye Drift Şampiyonu MTG Motorsport pilotu Timur Pomak, 07-08 Ekim tarihlerinde Yunanistan Serres pistinde düzenlenecek olan King of Europe Pro Series final yarışında ülkemizi temsil edecek.

Son 3 sezondur Sırbistan’da yarışan ve 2016 King of Europe final yarışında start alarak uluslararası tecrübe kazanan Pomak, bu sezon King of Europe Pro Series 3. ve 4. yarışlarına katıldı.

King of Europe final yarışında, 2JZ 3.4 stroker kitli 780 HP gücündeki Nissan 350Z ile start alacak olan sporcumuza başarılar diliyoruz.

Kaynak : TOSFED

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, OTOMOBİL, OTOMOTİV, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, MOTOR SPORLARI, MOTOR, WEC, FIA,

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.