Ricciardo: Atak yapmak için en uygun yere gideceğiz

Daniel Ricciardo, atak yapmak için Amerika Gp’sinin çok uygun bir pist olduğunu ve oldukça eğleneceğini söyledi.

Ricciardo: Atak yapmak için en uygun yere gideceğiz Formula1

Son yarışlarda oldukça rekabetçi olan Red Bull pilotları, iki yarış üst üste Verstappen ve Ricciardo ile podyuma çıkmayı başarmıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Avustralyalı pilot şöyle konuştu.

“Herkes Austin’i çok sevdiğimi biliyor. Şehrin yanında pist de çok güzel. Burada geçişe elverişli birçok nokta var ve eğlenceli bir yarış olacağını düşünüyorum.

“Çok iyi bir aracımız var ve birkaç yarıştır performansımızı oldukça arttırdık. Ferrari ve Mercedes ile rekabet ediyor olmak bize 2018 için umut veriyor. Seneye daha iyi durumda olabiliriz.

“2014’te Austin’e özel sakalımla gelmiştim. Bu sezon aynısını yapar mıyım bilmiyorum, ama o zaman benim için oldukça eğlenceli geçmişti.

“Burası genel olarak çok güzel bir şehir ve burada olmanın tadını çıkarmak istiyorum. Umarım yarışta da güzel bir sonuç alabiliriz.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.