Weber: Schumacher’in ailesi gerçekleri söylemeli

Michael Schumacher’in eski menajeri Willy Weber, efsanevi pilotun sağlık durumu hakkında ailesinden gerçekleri duymak istediklerini söyledi.

Weber: Schumacher’in ailesi gerçekleri söylemeli Formula1

Yaklaşık 4 yıl önce kayak yaparken kaza yapan ve o dönemden bu yana kendisiyle ilgili hiçbir şey şekilde sağlıklı bilgi alınamayan 7 kez dünya şampiyonunun sağlık durumu da net olarak bilinmiyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Weber şöyle konuştu.

“Schumacher’in dünyada çok sayıda hayranı var ve hiçbir onun sağlık durumu hakkında bir şey bilmiyor. Bence bu oldukça yanlış.

“Niye ailesinden kimse çıkıp da konuyla ilgili bir bilgi vermiyor anlamış değilim. Bence herkesin bunu bilmeye hakkı var.”

Weber Formula 1’in içinde bulunduğu durumla ilgili de açıklamalarda bulundu.

“Şu an ne yazık ki Formula 1’de işler çok iyi gitmiyor. Eski kötü günlere dönmeye başladılar ve bir an önce bazı şeyleri değiştirmezlerse çok sayıda takipçisini kaybedebilir.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.