Vettel: Hala oldukça hızlıyız

Sebastian Vettel, hala çok hızlı bir araca sahip olduklarını ve kalan yarışları kazanmak için her şeye sahip olduklarını söyledi.

Vettel: Hala oldukça hızlıyız Formula1

Son yarışlarda oldukça büyük şanssızlıklar yaşayan ve farkın bir anda 59’a çıkmasına engel olamayan Alman pilot, az olan şansını sonuna kadar kullanmak istediğini ifade etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vettel şöyle konuştu.

“Hala elimizde bir şans var ve sonuna kadar pes etmeden savaşmaya devam edeceğiz.

“Her ne kadar son iki yarışta işler istediğimiz gibi gitmese de çok iy bir aracımız olduğunu biliyorum. Bu yüzden takımda herkes kalan yarışlar öncesinde umutlu. Sadece kendi işimize odaklanıp güzel sonuçlar almaya çalışacağız.

“COTA çok değişik karaktere sahip bir pist ve burada her sektör için farklı ayarlar bile yapmanız gerekebilir. Önceliğimiz sorunsuz bir yarış geçirmek ve sonrasında da burada kazanmak istiyoruz.

“Arkamıza bakmak bize hiçbir şey kazandırmayacaktır. Bu yüzden olanları unutup sadece önümüzdeki 4 yarışa konsantre olmalıyız.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.