Lowe: 2018’de en hızlı araç olmak istiyoruz

Paddy Lowe hedeflerinin gelecek sezonda en hızlı aracı üretmek olduğunu ve bunun için de çok sıkı şekilde çalıştıklarını söyledi.

Lowe: 2018’de en hızlı araç olmak istiyoruz Formula1

McLaren ve Mercedes ile geçen başarılı yılların ardından Williams’a geçen başarılı isim, burada ilk sezonunda istediği etkiyi bırakamamıştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Lowe şöyle konuştu.

“2017 her şeye rağmen bizim için güzel bir yıldı. Çok sayıda zorluk yaşadık, ama bir şekilde bunların üstesinden gelmeyi başardık.

“Aslında bu yıl benim için de bir bakıma adaptasyon senesi gibiydi. Takımdaki herkesi tanıma fırsatım oldu ve herkesin potansiyelini biliyorum.

“Çok iyi bir takımımız var ve gelecek sezon için çok daha iyi bir araç üretebileceğimizden eminim. Herkes bunu istiyor ve bunun için gereken her şeye sahibiz.

“Bu projeye inanıyorum ve bunun için çok çalışmamız gerekiyor. Kış dönemi oldukça yoğun geçecektir.  Buna şimdiden hazır olmalıyız.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.