Hamilton: Son yarışta araçlar çok daha güzel gözükecektir

Lewis Hamilton halo öncesi çıkacakları son yarışta araçların çok daha güzel gözükeceğini söyledi.

Hamilton: Son yarışta araçlar çok daha güzel gözükecektir Formula1

Halonun kullanılacağı 2018 sezonuyla birlikte araçların görsel olarak daha kötü gözükmesi beklenirken Hamilton da son yarışta aracın tadını çıkarmak istediğini ifade etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hamilton şöyle konuştu. 

"Bu güzel araçlarla artık son yarışa çıkacağız ve muhtemelen halosuz son kez piste çıkacağımız için çok daha güzel gözükeceklerdir.

"Güvenlik konusunda biraz daha iyi olacaklarına eminim, ama görsel anlamda kesinlikle tatmin edici olacaklarını düşünmüyorum.

"Yapmamız gereken artık Abu Dhabi'deki yarışa çıkıp mümkün olduğunca eğlenmek. Güzel bir sonuçla sezonu noktalamak istiyoruz.

"Her sene rakiplerimiz daha da güçleniyor ve buna karşı hazırlıklı olmalıyız. Önümüzde 2018 aracını geliştirmek için uzun bir süre var ve elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan eminim."

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.