Massa: Formula 1’de bir pişmanlığı yok

Abu Dhabi Gp’sinde son kez Formula 1 yarışına çıkacak olan Felipe Massa kariyeri ile ilgili hiçbir pişmanlığı olmadığını söyledi.

Massa: Formula 1’de bir pişmanlığı yok Formula1

Geçen sezon sonunda da emekliye ayrılan, ama sonrasında Williams’tan gelen teklifi kabul ederken spora geri dönen Brezilyalı pilot, bu sefer kesin olarak son yarışına çıkmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Massa şöyle konuştu.

“Şu an kendimi oldukça rahatlamış hissediyorum. Evden çıktığım Formula 1’deki son yarışıma gideceğim şeklinde düşünmedim.

“Buraya gelirken ilk amacım mümkün olduğunca çok keyif almaktı ve bunun için elimden geleni yapacağım.  Hayatımda yeni bir sayfa açılacak ve bunun tadını çıkartmalıyım. Geride dönüp baktığımda hiçbir pişmanlığım olmadığını görüyorum.

“Geldiğim noktalardan dolayı oldukça gururluyum. Harika insanlarla birlikte çalıştım ve çok güzel başarılar elde ettim.

“Şimdi bir sonraki adıma geçmeye hazırım. Henüz ne yapacağıma karar vermedim, ama önümde düşünmek için bolca vakit olacaktır.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.