Grosjean Ricciardo’dan özür diledi

Daniel Ricciardo, Cuma günkü kinci antremanlarda zaman turunu bozan Romain Grosjean çok kızmış ve orta parmak göstermişti.

Grosjean Ricciardo’dan özür diledi Formula1

Olayın ardından bugün sosyal medya hesabından özür dileyen Grosjean olaya biraz daha şakayla yaklaştı.

Antremanlar hakkında açıklamalarda bulunan Grosjean şöyle konuştu.

“İlk antremanlarda daha iyi bir durumdaydık, ama hava karardıktan ve pist sıcaklığı düştükten sonra istediğimiz tempoyu tutturmadık.

“Zaten sonrasında elektrik sorunu yaşayıp seansa erken veda etmek zorunda kaldım ve bu kesinlikle istediğimiz bir şey değildi.

“Sıralama turlarında elimizden gelenin her şeyini yapmamız gerekiyor. Q3’e kalmak ilk hedefimiz. Neler olacağını göreceğiz.”

Ricciardo ile ilgili olaya sosyal medyadan şakacı biçimde “Üzgünüm dostum, her şey çok karanlıktı ve seni göremedim.” yazan Fransız pilota ise cevap gecikmezken, Red Bull pilotu da yine bir şakayla birlikte “Buradan öyle gözükmüyor.” diyerek cevap verdi.

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.